Turkce English
     

Tarihçe

Dünyadaki gelişmiş tüm ülkeler gibi ülkemizin hedefi de toplumsal ve ekonomik bakımdan gelişmiş olmak ve bu gelişmişliği daha ileri noktalara götürmek ve korumaktır. Teknolojik gelişmeler, sanayideki yenilikler ile ekonominin de gelişmesine paralel olarak, marka, patent, endüstriyel tasarım, faydalı model gibi sınai hakların etkin korunması, sahiplerine özel imkan ve ayrıcalıklar sağlamaktadır.

Markanın oluşması uzun bir süreç de, iyi bir planlama ve bütçe yapmayı gerektirir. Günümüzde bilinçli tüketici ürünü ya da hizmeti değil artık markayı satın almaktadır. Markayı oluşturmak kadar korumak da önemlidir.

Kimlik Patent; sınai mülkiyet haklarından marka, patent, tasarım ve faydalı modele ilişkin problemlerde kalıplara sıkışmışlığın ve dar çerçeveden bakışın yerini geniş vizyon, sağduyu ve süratli çözümlerin alınması gerektiği bilinci ile hareket eden, elde edilecek bu haklarla ilgili ileride doğabilecek teknik ve hukuksal muhtemel sorunları önleyecek düzenlemeleri KORUYUCU VEKİLLİK ile sağlanacağına, vekil-müvekkil ilişkisinde şahsa, şirkete ve ticari hayata ilişkin her türlü bilginin mahremiyeti ve özenle saklanması gerekliliğine inanan; FARKLI, BİLGİLİ, GÜVENİLİR, profesyonel Avrupa Patent vekilleri, hukukçular, mühendisler ve uzmanlardan kurulmuştur.

KİMLİK MARKA PATENT OFİSİ, artan ihtiyaca cevap vermek üzere, şirketlerin fikri ve sınai haklara ilişkin gerek bilgi, gerekse prosedür işlemlerini, inandığı ilkeler ve meslek kuralları doğrultusunda, sıcak ve dostane ilişkiler içerisinde sürdürmektedir.

Nişantaşı Mh. Dr. M. Hulusi Baybal Cad. No:4 Demirci İş Mrk. B Blok K:8 No:807 KONYA / TÜRKİYE
Tel: +90.332.235 61 06 - Fax: 235 61 08   mail: bilgi@kimlikpatent.com.tr